PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Gladiator

Gladiator

Maksymalna personalizacja

Jeep® Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni. Różne kombinacje przedniej szyby i dachu dają łącznie trzy różne konfiguracje do wyboru: sztywny 3-panelowy dach Hard Top, Składany miękki dach Soft Top lub całkowity demontaż dachu Ciesz się wolnością na każdej drodze i o każdej porze roku.

 


3 Częściowy składany hard top


Demontowalne drzwi


Składana przednia szyba

Zobacz gamę modeli Gladiator

Zobacz Video test Jeep Gladiator Diesel V6 3.0 MultiJet 264 KM


Komfort na maksa

Wnętrze Gladiatora zaprojektowano dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni i zapewniania najwyższego komfortu i wygody. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Jeepa®. Korzystaj wnętrza w pełni przystosowanego do mycia bieżącą wodą, podgrzewanej kierownicy i foteli oraz dwóch dużych przestrzeni ładunkowych: jednej pod tylną kanapą i jednej za nią.

 


Miejsce na nogi

Nowy Jeep® Gladiator oferuje najwięcej miejsca na nogi w swojej klasie (do 966 mm). Dzięki temu zapewnisz swoim pasażerom komfortową podróż.


Bezpieczne schowki​

Pod tylną kanapą i za nią znajdują się przestronne, ukryte schowki.


Składana tylna kanapa

Wykorzystaj do maksimum modułowość kanapy tylnej składanej w proporcji 60/40. Załaduj wszystko do Gladiatora, da radę.Przycisk zapłonu

Przycisk zapłonu pojazdu jest chroniony wodoodporną osłoną, aby uruchomienie samochodu było możliwe nawet w deszczu przy zdjętym dachu.


Gumowa osłona

Zabezpieczony, ale doskonale widoczny. Ekran systemu Uconnect™ posiada ochronną gumową osłonę, dzięki której jest całkowicie wodoodporny.


Zmywalne wnętrze

Wnętrze Gladiatora jest odporne i dostosowane do mycia bieżącą wodą dzięki korkom spustowym w podłodze umożliwiającym jej odpływ.


Technologia Premium

Gladiator jest wyposażony w przełomową technologię i funkcje premium, takie jak bezprzewodowy wyjmowany głośnik.


Kamera przednia Off-road

Gladiator osiągnie niedostępne wcześniej szczyty możliwości dzięki technologii, która wspomaga Cię na każdej drodze. Przednia kamera wyświetla obraz HD drogi przed Tobą na ekranie, dzięki czemu lepiej widać otoczenie i łatwo uniknąć przeszkód. Jest również wyposażona w funkcję czyszczenia, aby zapewnić dobrą widoczność przez cały czas. Przydatna na zwykłych drogach, niezastąpiona w terenie.


Bezprzewodowy głośnik Alpine

Gladiator jest wyposażony w bezprzewodowy głośnik Alpine za tylną kanapą, który można zabrać ze sobą po opuszczeniu samochodu. Jego stylistyka jest wzorowana na niepowtarzalnym wyglądzie Jeepa. Pyłoodporny i wodoodporny głośnik ładuje się w czasie jazdy. Można go nawet zanurzyć w wodzie na głębokość do 90 cm przez 30 minut. Możesz go także używać jako powerbanku, aby ładować swoje urządzenia lub połączyć z innymi głośnikami Alpine by uzyskać dźwięk przestrzenny.


Technologia z najwyższej półki

Gladiator oferuje najnowszą technologię dla najlepszych wrażeń z jazdy. 7-calowy cyfrowy wyświetlacz w zestawie wskaźników pokazuje wszystkie parametry samochodu, można go personalizować, a system multimedialny Uconnect™ czwartej generacji daje dostęp do wszytkich usług Uconnect™* dostępnych w aplikacji My Uconnect™. Wszystko żebyś mógł cieszyć się podróżą bez rozpraszania.

*dostępne od marca 2021 r

Bezkluczykowy dostęp i zapłon

Wygoda jest jedną z funkcji Gladiatora. Systemy bezkluczykowego dostępu i bezkluczykowego zapłonu pozwalają na obsługę zamka centralnego i zapłonu silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni.


Bezpiecznie połączony

Po podłączeniu smartfona masz wszystko w zasięgu ręki, a korzystanie z niego jest bezpieczne i nie odwraca Twojej uwagi od drogi.


Apple CarPlay™

Korzystaj ze smartfona bez odwracania uwagi od drogi dzięki fukcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect ™. Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na korzystanie z Apple Maps, Apple Music, wysyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych Siri.


Android Auto™

Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do poleceń głosowych, Map Google i Google Play Music przez system multimedialny Uconnect ™ z ekranem dotykowym lub przyciski sterujące na kierownicy. Dzięki funkcji rozpoznawania mowy dotrzesz do celu pozostając skupionym na drodze.

Android AutoTM, Google Play i inne znaki handlowe są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc.

Ekscytujące osiągi

Gladiator wyposażony jest w 3-litrowy silnik Turbo diesel V6, o potężnej mocy 264 KM oraz imponujących 600 Nm momentu obrotowego, połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną.

 


8 biegowa skrzynia automatyczna

Silnik Gladiatora działa doskonale w połączeniu z 8-biegową skrzynią automatyczną, która gwarantuje osiągi, szybkie zmiany biegów, maksymalną wydajność, aby oszczędzać paliwo.


Emblemat Trail Rated®

Każdy Gladiator ma emblemat Trail Rated®. Aby go uzyskać, każdy pojazd musi przejść serię testów w najcięższym terenie, demonstrując zdolności przetrwania najbardziej ekstremalnych warunków i oferując niezwykłe możliwości terenowe.


Zdolność holownicza

Gladiator wyróżnia się imponującą zdolnością holowania do 2722 kg.


Bezpieczeństwo

Gladiator posiada wszystkie niezbędne cechy Jeepa®, włącznie z bezpieczeństwem. System monitorowania martwego pola, adaptacyjny tempomat, system ostrzegania o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd, czy automatyczne światła drogowe to tylko niektóre z ponad 65 systemów bezpieczeństwa Gladiatora.

 


Detektor obiektów przecinających drogę cofania i tylne czujniki parkowania

Gdy włączony jest bieg wsteczny, czujniki automatycznie wykrywają pojazdy i przeszkody za pojazdem. Detektor obiektów przecinających drogę cofania ostrzega Cię o przeszkodach w martwych strefach z tyłu pojazdu podczas cofania.


Monitorowanie martwego pola

Kontroluj sytuację nawet w czasie dużego ruchu na drodze. System monitorowania martwego pola ostrzega Cię o obiektach w bocznych lub tylnych martwych strefach podświetlanymi ikonami w lusterkach bocznych oraz sygnałem dźwiękowym.


Adaptacyjny tempomat

Ustaw prędkość swojego Gladiatora i podróżuj z nią całą drogę. Inteligentny tempomat korzysta z radaru do wykrycia pojazdu z przodu i odpowiedniego dopasowania prędkości, bez interwencji kierowcy.


Zobacz auta dostępne od ręki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza