PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Renegade

ŚWIAT PRZYGODY CZEKA NA NAS

Rozpocznij swoją podróż samochodem wyposażonym niemal na każdą okoliczność. Nowy Jeep® Renegade to SUV, który oferuje wszystko, czego potrzebuje kierowca unikając jednocześnie tego co zbędne. Nowy wygląd nadwozia wyróżnia się na drodze
a zaawansowane funkcje bezpieczeństwa - dostępne w standardzie we wszystkich wariantach - wraz z całkowicie nowymi silnikami benzynowymi i przeprojektowanymi silnikami Diesla pozwolą Ci ze spokojem i w poczuciu pełnego bezpieczeństwa cieszyć się osiągami. Przygotuj się na nowe przeżycia.

Zobacz game modeli Renegade


NAJLEPSZY KOMPAKTOWY SUV 2018 ROKU

Trzeci raz z rzędu Jeep® Renegade otrzymał tytuł "Najlepszego kompaktowego SUV-a roku", przyznawany przez 4x4 Magazine. Podstawą sukcesu Renegade’a jest jego wszechstronność. Zdaniem grupy ekspertów przyznających tegoroczny tytuł: "Renegade ma znakomity wygląd oraz duże możliwości jego indywidualizacji, wiele funkcjonalnych dodatków oraz szereg właściwości terenowych, które sprawiają, że reszta modeli w tej klasie zostaje daleko w tyle".Polerowane, srebrne obudowy lusterekCzarne relingi dachowePolerowane końcówki układu wydechowego


POCZUJ WRAŻENIA Z JAZDY Z "NIEBEM NAD GŁOWĄ"

Nowy Jeep® Renegade oferuje możliwość jazdy „z niebem nad głową” dzięki dwóm, dostępnym opcjonalnie, systemom otwieranego szklanego dachu. Unikatowe rozwiązanie My Sky to system otwieranych paneli dachowych zapewniający fantastyczne widoki podczas każdej przejażdżki. Rozwiązanie to pozwala na całkowity, ręczny demontaż paneli lub ich elektryczne uchylanie.


NOWOCZESNA STYLISTYKA

Renegade oferuje funkcjonalne rozwiązania przestrzeni bagażowej, dużą ilość przemyślanych schowków, nowocześnie zaprojektowaną konsolę centralną, wysokiej jakości unikatowe wykończenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Przestronność i największa
w klasie szerokość wnętrza pozwoli Ci w komfortowych warunkach wybrać się wszędzie, gdzie tylko zapragniesz zabierając wszystko, czego potrzebujesz. Pasażerowie tylnej kanapy mają do dyspozycji dodatkowe gniazdo USB, które jeszcze bardziej podwyższa funkcjonalność i komfort podróżowania. Tradycyjny surowy wygląd wnętrza połączony z nowoczesnymi elementami wykończenia
i dodatków gwarantuje pasażerom nowy poziom funkcjonalności.
Rączka dla pasażeraAnodyzowane oprawy głośnikówUnikatowe przeszycia tapicerskie


ZOBACZ KAŻDĄ DROGĘ

W wersji LIMITED i TRAILHAWK® przewidziano specjalny pakiet oświetleniowy w technologii LED. Oświetlenie typu LED, w porównaniu z reflektorami tradycyjnymi, poprawia widoczność o 50%, a co za tym idzie zwiększa także poziom bezpieczeństwa. Ponadto jest to system energooszczędny, którego koszty eksploatacji są o 1/3 niższe w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Standardowe reflektory przednie wyposażone są w żarówki halogenowe, charakteryzują się długą trwałością i emitują jasne, białe światło.
LED DRL OnFull LED OnŚwiatła halogenowe włączone


KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Dbałość o szczegóły detali i ich inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową kompozycję. Wnętrze Jeepa® Renegade’a to inteligentne połączenie klasy z elementami funkcjonalnymi, takimi jak np. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.
Siatki transportowe do bagażnikaDywaniki premiumPojemniki na bagaże


NOWY JEEP® RENEGADE. TECHNOLOGIA POD KONTROLĄ

Z nowym Jeepem® Renegade wyposażonym w usługi Uconnect™ LIVE jazda staje się doświadczeniem, którym chcesz się dzielić ze wszystkimi wokół. Muzyka, rozrywka, portale społecznościowe, wiadomości i mapy oraz wszystkie funkcje Android Auto i Apple CarPlay
SYSTEM UCONNECT™ 5” DAB RADIOSYSTEM UCONNECT™ 8.4’’ NAV DAB RADIOSYSTEM UCONNECT™ 8.4’’ NAV DAB RADIO


ANDROID AUTO

System ANDROID AUTO™, za pomocą kontroli głosowej, dotykowego ekranu systemu Uconnect™ lub przycisków umieszczonych na kierownicy, umożliwia szybki i wygodny dostęp do aplikacji Google Maps i Google Play Music. Dzięki ułatwionemu poruszaniu się po funkcjach systemu i opcji rozpoznawania głosu kierowca może mieć pewność, że dotrze do wyznaczonego celu podróży pozostając skupionym na drodze w każdych warunkach.


JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect™ LIVE dysponuje nową funkcją Jeep® Skills, która stanowi wsparcie
w zdobywaniu nowych doświadczeń w prowadzeniu pojazdu. System oferuje możliwość monitorowania parametrów podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom pracy podzespołów pojazdu. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy przygotowane przez innych lub tworząc własne. Po dotarciu na miejsce dokonaj analizy przebytego szlaku i podziel się zapisem parametrów i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.


PONAD 60 SPOSOBÓW NA ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA

Nowy Jeep® Renegade posiada przednie i tylne kurtyny boczne o pełnej długości, poduszkę powietrzną chroniącą kolana kierowcy, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy
i pasażera.
LANESENSE® - Asystent pasa ruchuSystem monitorowania martwego polaAktywny tempomat


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH (TSR)

Całkowicie nowa funkcja ostrzegająca kierowcę, wykorzystująca przednią kamerę do rozpoznawania ograniczeń prędkości i podobnych znaków drogowych.TSR nie wymaga wsparcia map ani GPS. Dzięki tej funkcji, dostępnej w całej nowej gamie Renegade, bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie.


SYSTEM OSTRZEGANIA PRZED KOLIZJĄ

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system wykrywa, czy Jeep® Renegade zbyt szybko nie zbliża się do innego pojazdu lub dużej przeszkody znajdującej się na jego drodze i jednocześnie ostrzega o tym fakcie kierowcę lub pomaga mu w ominięciu przeszkody albo zmniejszeniu skutków zderzenia, wysyłając sygnały dźwiękowe i wizualne lub nawet hamując.


COFAJ WYGODNIE

Z łatwością wjeżdżaj i wyjeżdżaj z miejsc parkingowych z dostępną na zamówienie tylną kamerą cofania ParkView®. System ParkView® zapewnia szerokokątny widok obszaru za pojazdem, z nałożonymi dynamicznymi liniami siatki na dotykowym ekranie Uconnect™, pomagając w parkowaniu. W razie wykrycia ukrytego z tyłu obiektu wydawany jest sygnał dźwiękowy, a na ekranie wyświetlane jest ostrzeżenie, dając kierowcy czas na reakcję.Video test Jeep Rengade 1.3 GSE Turbo Limited

Po czterech latach od premiery najbardziej zwinnego modelu marki Jeep, przyszedł czas na jego facelifting, choć potrzebowały go bardziej silniki niż wygląd. W ofercie pojawił się mocny benzyniak 1.3 turbo, którego miałem okazję sprawdzić. Zmienił się jednak nie tylko napęd.

Zobacz video test


PAKIETY

Nowy Jeep® Renegade ma do zaoferowania swój sposób na poprawę wrażeń z jazdy. Celem opcji dostępnych w tym pakiecie jest dostarczenie maksymalnej funkcjonalności i komfortu.

PAKIETY FUNKCYJNE

 • ZEWNĘTRZNE LUSTERKA Z FUNKCJĄ ELEKTRYCZNEGO SKŁADANIA I ODMRAŻANIA
 • SYSTEM PASSIVE ENTRY / KEYLESS GO
 • ODWRACANA I REGULOWANA PODŁOGA BAGAŻNIKA
 • TYLNA KANAPA DZIELONA W STOSUNKU 40/20/40 I PODŁOKIETNIK
 • ELEKTRYCZNE SZYBY STEROWANE ZA POMOCĄ PILOTA
 • AUTOMATYCZNE, ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA
 • ELEKTRYCZNIE OPUSZCZANE PRZEDNIE I TYLNE SZYBY

PAKIET ZIMOWY

Kiedy temperatury gwałtownie spadną nie obawiaj się zimowej aury. Wyposażenie dostępne w ramach tego pakietu obejmuje najpopularniejsze opcje na zimową pogodę, w znakomitej cenie.

 • PODGRZEWANE PRZEDNIE SIEDZENIA
 • PODGRZEWANE KOŁO KIEROWNICY
 • ODMRAŻACZ WYCIERACZEK PRZEDNIEJ SZYBY

PAKIET MULTIMEDIALNY

Wybierz pakiet Infotainment, aby wyposażyć swój samochód w najnowsze technologie.

 • Uconnect™ 8.4" NAV Radio DAB
 • NAWIGACJA GPS
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEM AUDIO Z 9 GŁOŚNIKAMI

PAKIET PARKINGOWY

Unowocześniony pakiet Parking pod wieloma względami ułatwia parkowanie. Oprócz systemu monitorowania martwego pola z funkcją wykrywania ruchu poprzecznego z tyłu pojazdu i tylną kamerą cofania zawiera on również najnowszy, automatyczny system wspomagający parkowanie - Park Sense® z asystentem parkowania równoległego i prostopadłego oraz nową funkcję wspomagania podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego (funkcja wspomagająca automatyczny wjazd na miejsce parkingowe była dostępna już wcześniej). W skład pakietu wchodzi także system wykrywania przeszkód po bokach pojazdu.

 • SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA / FUNKCJA WYKRYWANIA RUCHU POPRZECZNEGO Z TYŁU POJAZDU
 • TYLNA KAMERA COFANIA
 • AUTOMATYCZNY ASYSTENT PARKOWANIA - PARK SENSE®

PAKIET BLACK LINE

Pakiet Black Line nadaje twojemu Jeepowi® Renegade modny i jeszcze bardziej charakterystyczny wygląd. Obejmuje on czarne błyszczące znaczki, czarne błyszczące elementy nadwozia i wnętrza oraz 18-calowe, czarne błyszczące, aluminiowe obręcze kół.

Uwaga: Pakiet Black Line nie jest dostępny ze skórzanym wnętrzem Polar Plunge.


PAKIET ZMIERZCH I DESZCZ

Wybierz pakiet Dusk and Rain, aby lepiej widzieć drogę.

 • ELEKTROCHROMATYCZNE, WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE
 • FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO PRZEŁĄCZANIA PRZEDNICH ŚWIATEŁ (noc/dzień)
 • CZUJNIK DESZCZU
 • AUTOMATYCZNE DŁUGIE ŚWIATŁA

Zobacz auta dostępne od ręki


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza