PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Avenger elektryczny

Avenger elektryczny

PIERWSZY W PEŁNI ELEKTRYCZNY JEEP®

Przygotuj się na bezprecedensową przygodę. Nowy Jeep® Avenger zadebiutuje w świecie pojazdów elektrycznych unikalną kombinacją stylu i możliwości.


18-calowe koła Diamond Cut


Całkowicie cyfrowy interfejs


Automatyczne otwieranie klapy bagażnika


Czujniki parkowania 360° z kamerą cofania


NADWOZIE

TO, CO CIĘ ZADZIWI

Przygoda polega na przekraczaniu granic, odkrywaniu zupełnie nowych miejsc i odnajdywaniu się w nich. Charakterystyczne 18-calowe felgi aluminiowe idealnie komponują się z muskularnymi kształtami najbardziej kompaktowego elektrycznego Jeepa. Odważna estetyka, odzwierciedla kultową osobowość tego Jeepa: charakterystyczny siedmioszczelinowy grill i kontrastujący czarny dach podkreślają jego sylwetkę. Tylne światła i przednie reflektory w technologii full LED sprawią, że od razu rozpoznasz Avengera.

 


WNĘTRZE

TO, CO CZUJESZ

Nowoczesne i cyfrowe wnętrze Jeepa Avengera łączy swobodę kierowania pojazdem i niezwykłą funkcjonalność w zakresie wykorzystania przestrzeni. Nie uwierzysz, ile przedmiotów zmieści się w Twoim nowym SUV-ie: nasz schowek pomieści całą zawartość Twojej podręcznej torby. Wszystko, co do niej zabrałeś jak smartfon, klucze do domu, bidon, kosmetyczka czy okulary przeciwsłoneczne, znajdzie dla siebie miejsce, gdy tylko wsiądziesz do samochodu. Podczas codziennej jazdy lub w trakcie weekendowych wypadów, wszystkie przedmioty schowasz w specjalnie przeznaczonych dla nich miejscach. Każda podróż staje się wspaniałą przygodą. Ciesz się nią na komfortowych, ciepłych i przytulnych siedzeniach, wykonanych w ekskluzywnej żółto-czarnej kolorystyce. Estetykę

 


ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

TO, CZEGO DOŚWIADCZASZ

Ciesz się niezwykłym doświadczeniem w atmosferze wewnętrznego spokoju. Pierwszy w pełni elektryczny Jeep®, łączy niesamowite osiągi i emocje charakterystyczne dla jazdy samochodami Jeep® z napędem elektrycznym. Podróżuj nim bez stresu. Już 3 minuty szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW wystarczą, aby przejechać 30 km. Wykorzystaj przerwę na kawę, by uzupełnić zapas energii niezbędny do pokonania średniego, dziennego dystansu. Ciesz się swobodą wyboru najwygodniejszego dla Ciebie sposobu ładowania. Wraz z Avengerem otrzymasz szeroki zakres możliwości w tym zakresie. Kiedy poczujesz się zmęczony całodzienną pracą, wyjedź z miasta i delektuj się bezemisyjną jazdą Twoim nowym SUV-em.

 

DO 400 km

zasięgu w cyklu mieszanym
550 km w cyklu miejskim

*szacowany zasięg dla napędu elektrycznego WLTP

30 min

Czas niezbędny dla uzupełnienia 80% pojemności akumulatora przy szybkim ładowaniu prądem stałym 100 KWh

156 KM

Moc silnika elektrycznego

100 kWh

Ładowanie akumulatora


100% MOŻLIWOŚCI JEEPA

TO, CO ZDOŁASZ PRZEZWYCIĘŻYĆ

Szukając pojazdu, wybieramy nie tylko ten, który nam się podoba, ale również taki, z którym w jakimś stopniu się utożsamiamy. Nowy kompaktowy Jeep® Avenger wyróżnia się determinacją i duchem przygody. Systemy Selec-Terrain® i Hill Descent Control pozwolą Ci dostosować się do każdych warunków pogodowych na drodze. Deszcz, śnieg i śliska nawierzchnia nie są mu straszne. Nowy Jeep® Avenger z dużym prześwitem podwozia pozwoli Ci stawić czoła, każdym warunkom, nawet tym ekstremalnym.

 


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

TO, CO SOBIE WYOBRAŻASZ

Nowy Jeep® Avenger sprawi, że Twoje podróże staną się jeszcze przyjemniejsze i napełnią Cię nowymi wrażeniami z jazdy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych urządzeń wspomagających kierowcę, samochód dysponuje drugim poziomem autonomii jazdy*. Potrafi on zachować odległość od poprzedzającego pojazdu i utrzymać tor jazdy w osi środkowej pasa ruchu, dokonując samodzielnie stosownych korekt kierownicą. Na desce rozdzielczej nowego Jeepa Avengera znajdują się dwa cyfrowe panele: w pełni cyfrowy ekran TFT 10,25” oraz ekran systemu multimedialnego Uconnect™ 10,25". Dodatkowo będziesz mógł naładować swój smartfon korzystając z bezprzewodowej ładowarki.

 


Zużycie energii elektrycznej Jeepa Avengera przy korzystaniu z napędu elektrycznego kWh/100 km: 15,9; Emisja CO2 g/km: 0. Wartości określone zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, zmierzone przez producenta w badaniach przed homologacją, które mogą jednak ulec zmianie w trakcie ostatecznej homologacji modelu. Podane wartości mają charakter porównawczy. Ważne: rzeczywiste wartości zużycia energii elektrycznej mogą podlegać istotnym zmianom i mogą się różnić od tych podanych przez producenta w zależności od warunków użytkowania i innych czynników, takich jak: stosowane opcje jazdy, częstotliwość ładowania akumulatora, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita pojazdu, korzystanie z niektórych urządzeń (klimatyzacji, ogrzewania, radia, nawigacji, świateł itp., stanu technicznego i rodzaju założonych opon, warunków drogowych, panujących warunków atmosferycznych itp.Zasięg Jeepa Avengera przy korzystaniu z napędu elektrycznego: 390-392 km. Wartości określone zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, zmierzone przez producenta w badaniach przed homologacją, które mogą jeszcze ulec zmianie w trakcie ostatecznej homologacji modelu. Ważne: rzeczywisty zasięg pojazdu może istotnie różnić się od podanego przez producenta w zależności od: stosowanej opcji jazdy, warunków użytkowania samochodu (stylu jazdy, prędkości, całkowitej masy pojazdu itp., korzystania z niektórych urządzeń takich jak: klimatyzacji, ogrzewania itp., rodzaju założonych opon, panujących warunków drogowych i atmosferycznych.
Szczegółowe i potwierdzone informacje na temat zasięgu Jeepa Avengera w wersji elektrycznej oraz innych czynników wpływających na autonomię jazdy samochodu z napędem elektrycznym, zostaną podane na stronie internetowej, jak tylko uzyska on końcową homologację trafi do sprzedaży.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza