PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Gama Compass 4xe

JEEP® COMPASS NIGHT EAGLE
JUŻ OD 202 300 PLN

Jego odważny i czarujący charakter idealnie komponuje się z nocą. Nowy Compass Night Eagle to uosobienie funkcjonalności i dbałości o detale, na które każdy zwróci uwagę. Wersja łącząca kultową konstrukcję modelu z zaskakującym wykończeniem w kolorze Gloss Black i przykuwającymi wzrok 18-calowymi obręczami kół.

BEZPRZEWODOWA PODKŁADKA ŁADUJĄCA


NOWE 18' FELGI ALUMINIOWE


BEZKLUCZYKOWY SYSTEM ENTER-N-GO


WYKOŃCZENIE W CZARNYM, BŁYSZCZĄCYM KOLORZE

Dowiedz się więcej


JEEP® COMPASS LIMITED
JUŻ OD 207 500 PLN

Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid Limited może się pochwalić przeprojektowaną deską rozdzielczą, wyposażoną w nowe radio Uconnect™ z wyświetlaczem Ultra HD 10.1-cali. Kolejną nowością jest cyfrowy panel wskaźników 10.25-cala w rozdzielczości Full HD. W standardowym wyposażeniu znalazły się również 18-calowe felgi aluminiowe w nowej stylizacji, przyciemniane szyby i reflektory w technologii LED ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej.


UCONNECT™ NAV Z EKRANEM 10.1-CALA


CYFROWY ZESTAW WSKAŹNIKÓW 10,25-CALA


TEMPOMAT ADAPTACYJNY


REFLEKTORY W TECHNOLOGII LED

Dowiedz się więcej


JEEP® COMPASS COMPASS S
JUŻ OD 228 700 PLN

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid S został wzbogacony o nowe technologie i lepiej dopracowane elementy. Standardowe wyposażenie obejmuje nowe radio Uconnect™ z wyświetlaczem 10.1-cala i nawigacją, zestaw wskaźników cyfrowych o przekątnej ekranu 10.25-cala, elektrycznie otwierane drzwi bagażnika, nowe 19-calowe felgi aluminiowe, przeprojektowane reflektory LED, elektrycznie regulowane skórzane fotele ze szwami z obszyciem w kolorze szarym i trybem zapamiętywania ustawienia, oferujące maksymalny komfort podczas jazdy.


ELEKTRYCZNIE REGULOWANE SKÓRZANE SIEDZENIA


SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ 10.1-CALA


NOWE REFLEKTORY W TECHNOLOGII FULL LED


19-CALOWE FELGI ALUMINIOWE SATIN GREY

Dowiedz się więcej


JEEP® COMPASS TRAILHAWK®
JUŻ OD 220 100 PLN

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid Trailhawk® dzięki możliwości wyboru 5 trybów trakcji w nowym systemie sterowania SELEC-TERRAIN®, pozwoli Ci doświadczyć nowych przygód w świecie off-road. Dodatkowo został on wyposażony w nowe 17-calowe felgi aluminiowe, reflektory w technologii Full LED poprawiające widoczność drogi oraz w nowe radio Uconnect™ NAV z ekranem 10.1-cali, które zapewnia natychmiastowy i intuicyjny dostęp do funkcji komunikacyjnych, rozrywkowych oraz do nawigacji.


REFLEKTORY W TECHNOLOGII FULL LED


SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ 10.1-CALA


17-CALOWE FELGI ALUMINIOWE


SYSTEM SELEC-TERRAIN®

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza