PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Gama Grand Cherokee 4xe

LIMITED
Już od 379 000 PLN

Wersja Limited to Grand Cherokee w najczystszej postaci. Wyposażony w światła zewnętrzne Full LED oraz dwuczęściowy panoramiczny dach Command View (dostępny jako opcja). W skład standardowego wyposażenia wchodzi: system ostrzegania przed kolizją dla pełnego zakresu prędkości, system rozpoznawania znaków drogowych, system wykrywania zmęczenia kierowcy oraz system zarządzania trakcją Selec-Terrain zapewniający niezbędne bezpieczeństwo podczas jazdy w terenie. We wnętrzu podgrzewana kierownica i fotele obszyte czarną skórą Capri klasy premium zapewniają niespotykany dotąd poziom komfortu. Wersja Limited jest również wyposażona w system multimedialny z 10,1-calowym wyświetlaczem, radiem i nawigacją oraz panel wskaźników TFT o przekątnej 10,25 cala.


System multimedialny z wyświetlaczem 10,1” z nawigacją


Wyświetlacz TFT 10,25” w panelu wskaźników


20-calowe aluminiowe obręcze kół


Podgrzewane i wentylowane fotele

Dowiedz się więcej


OVERLAND
Już od 420 000 PLN

Overland oferuje to co najlepsze z dwóch światów – komfort klasy premium i autentyczne możliwości Jeepa. Wersja ta jest wyposażona w ekskluzywny dwuczęściowy panoramiczny dach Command View, wielokolorowe oświetlenie Ambient, 20-calowe polerowane obręcze kół, podwójny wydech oraz przednią i tylną osłonę zderzaka w kolorze nadwozia, co nadaje mu eleganckiego i muskularnego charakteru.


System nagłośnienia McIntosh® Premium


Wyświetlacz przezierny Heads-up Display


Wielokolorowe oświetlenie Ambient


Dwuczęściowy panoramiczny dach Command View

Dowiedz się więcej


SUMMIT RESERVE
Już od 460 000 PLN

Wersja Summit Reserve to najdoskonalsza ekspresja stylu i jakości Grand Cherokee. Ta elegancka i imponująca wersja z 21-calowymi polerowanymi, lakierowanymi obręczami kół z aluminium oferuje niezrównany komfort dzięki skórzanemu wnętrzu Palermo, fotelom regulowanym w 16 płaszczyznach z masażem i pamięcią ustawień, a także detalom z prawdziwego drewna dębowego oraz niezliczonym wyjątkowym elementom wyposażenia standardowego. Na pokładzie znajduje się również technologia najnowszej generacji, taka jak dedykowany system nagłośnienia McIntosh z 19 głośnikami, ładowarka bezprzewodowa i ekskluzywny 10-calowy wyświetlacz dla pasażera z przodu.


10-calowy wyświetlacz pasażera z przodu


21-calowe polerowane i lakierowane obręcze kół z aluminium


Wykończenie wnętrza drewnem


Cyfrowe lusterko wsteczne

Dowiedz się więcej


TRAILHAWK
Już od 398 000 PLN

Wersja Jeep® Trailhawk z najwyższymi osiągi o bezkompromisowych możliwościach została zaprojektowana tak, aby sprostać najbardziej ekstremalnym wyzwaniom. Jest wyposażona w 18-calowe aluminiowe obręcze kół z oponami All Terrain, ekskluzywne zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift, tylny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, elektronicznie odłączany stabilizator przedni, płyty ochronne podwozia i zestaw akcesoriów Jeep® Offroad. Wnętrze, wykonane z myślą o tych, którzy są w ciągłym ruchu, jest wygodne i funkcjonalne dzięki fotelom Capri ze skóry i zamszu. Przednie siedzenia są dodatkowo wentylowane.


18-calowe aluminiowe obręcze kół


Elektronicznie rozłączany stabilizator przedni


Czarny dach


Kamera Off-Road

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza