PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Video testy

Video testy

Jeep Compass 1.3 T4 GSE przed i po liftingu 2021 - test porównawczy

Zapraszamy na test Jeepa Compassa 1.3 T4 GSE po ostatnim liftingu, porównamy go z modelem sprzed ostatnich poprawek. Co się zmieniło? Na pierwszy rzut oka - niewiele, ale wewnątrz i na liście wyposażenia widać gruntowne zmiany.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Gladiator Diesel V6 3.0 MultiJet 264 KM

Zapraszamy na test Jeepa wyczekiwanego nie mniej niż Wrangler. Oto Gladiator, czyli Wrangler w wersji pick-up. Czym się różnią? Jak wypada na tle konkurencji? Dowiesz się z naszego testu.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Cherokee 2.2 MJD Limited

Odświeżony Jeep Cherokee przeszedł kilka zmian, ale zachował klasyczny charakter SUV-a, który poradzi sobie również w terenie. Sprawdzam, czy pomimo wysokiej ceny warto go kupić.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Renegade 1.3 GSE Turbo Limited

Po czterech latach od premiery najbardziej zwinnego modelu marki Jeep, przyszedł czas na jego facelifting, choć potrzebowały go bardziej silniki niż wygląd. W ofercie pojawił się mocny benzyniak 1.3 turbo, którego miałem okazję sprawdzić. Zmienił się jednak nie tylko napęd.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Wrangler JL 2.2 MJD Rubicon

Jedenaście lat czekaliśmy na następcę Jeepa Wranglera JK. Wyobrażam sobie jak wielkim wyzwaniem było zrobienie auta lepszego, jednocześnie zachowując wszystkie cechy poprzednika. Generację JL uważam za twór niemal doskonały. Lepiej zrobić się tego chyba nie dało.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Summit

Amerykańska legenda wśród SUV-ów na europejskich drogach czuje się jak ryba w wodzie. Równie dobrze sprawuje się na bezdrożach. Zapraszamy na test.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Compass 2.0 MJD MT

Zapraszamy na test Jeepa Compassa, kompaktowego SUV-a marki słynącej z budowy samochodów terenowych. Sprawdzamy jak amerykańskie auto radzi sobie na polskich drogach i czy może stanowić konkurencję dla produktów z Azji. Do testu mamy wersję wysokoprężną o mocy 140 KM z manualną skrzynią biegów i napędem na cztery koła.

Zobacz więcej na naszym blogu

Jeep Renegade 1.4 MultiAir

Pierwszy na naszym kanale test samochodu marki Jeep, a zaczęliśmy od najmniejszego modelu. To crossover o wysokich, terenowych aspiracjach. Wyposażony w benzynowy silnik o mocy 170 KM znakomicie spisuje się na drogach asfaltowych.

Zobacz więcej na naszym blogu

Sprawdź auta dostępne od ręki


Po więcej informacji zapraszamy do salonu Jeep Euromobil w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 5

tel.: 22 510 00 91


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza