PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Grand Cherokee 4xe

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid

Najlepsze wcielenie charakteru Jeepa

Wsiądź i poznaj zupełnie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid: całkowicie odnowiona stylistyka nadwozia i wnętrze o najwyższym kunszcie wykonania, innowacyjna technologia, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz doskonałe połączenie dynamiki jazdy, osiągów 4xe i legendarnych możliwości napędu 4x4.

Zobacz gamę Grand Cherokee 4xe


Nadwozie

Nadwozie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to najwyższy wyraz stylu i wielkości marki Jeep®. Dostępne jest w 7 kolorach, podkreślonych przez niebieskie akcenty 4xe. W wersjach Trailhawk i Summit Reserve czarny dach jest standardową cechą stylistyczną nadwozia.We wspaniałym stylu

Elegancja i osobowość nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid są widoczne w każdym szczególe. Nowa stylistyka nawiązuje do charakterystycznych cech Jeepa. Kultowy siedmioszczelinowy grill podkreśla muskularną linię i idealnie współgra z innymi elementami stylistycznymi, takimi jak sterowany elektrycznie panoramiczny dach.


Wysublimowane akcenty

Lśniąco czarne lub chromowane obramowania szyb zaczynają się u podstawy lusterka bocznego i biegnąc w tył opadają, tworząc nową interpretację typowego kształtu Jeepa, obecnego już w takich samochodach jak oryginalny Wagoneer z 1962 roku.


Detale 4xe

>Nowy Jeep® Grand Cherokee debiutuje w rodzinie 4xe i dziedziczy wszystkie jej charakterystyczne cechy: emblemat Jeep® na masce i klapie bagażnika, sygnatura Grand Cherokee na drzwiach i logo 4xe z tyłu są wyróżniającymi się symbolami Plug-in Hybrid.


ŚWIATŁA PRZEDNIE LED

W nowym Jeepie Grand Cherokee, charakterystyczny siedmioszczelinowy grill został poszerzony, a jego eleganckie wykończenie jest dopełnieniem zaawansowanego oświetlenia. Dolna srebrna listwa rozciąga się pod ultracienkimi reflektorami Full LED, tworząc jedną linię, podkreślającą spektakularną bryłę pojazdu.


Wnętrze

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid został stworzony z materiałów najwyższej jakości, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wnoszących jeszcze więcej harmonii i elegancji do jego dotychczasowego, wyjątkowego dziedzictwa. Ciesz się nowym wymiarem jazdy na pokładzie Jeepa Grand Cherokee dzięki przednim fotelom, które można ustawiać w 16 różnych konfiguracjach, 4-strefowej klimatyzacji, personalizowanemu oświetleniu Ambient, wytwornym skórzanym wykończeniom i drewnianym elementom.Oświetlenie Ambient LED


Nowa konsola zmiany biegów


Fotel z funkcją masażu i regulacji w 16-kierunkach


Ręcznie wykończenie materiałami najwyższej jakości


Twoja przestrzeń

Rozkoszuj się codzienną luksusową podróżą na pokładzie swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Skórzane wykończenie klasy premium* i wykończenie z drewna* tworzą wyrafinowaną i elegancką przestrzeń. Klimatyzacja 4-strefowa* zapewnia maksymalną swobodę wyboru dla Ciebie i Twoich pasażerów, a podgrzewana kierownica* i regulowane fotele* z możliwością ustawienia w 16 płaszczyznach zapewnią Ci maksymalny komfort. Ponadto możesz wybrać jeden z 5 kolorów nastrojowego oświetlenia wnętrza*, aby dostosować atmosferę do własnych potrzeb.

* Dostępne w wybranych wersjach wyposażenia.

Jeszcze więcej przestrzeni

Gdy przygoda wzywa, nie stawiasz sobie ograniczeń. Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid oferuje dodatkowe 60 litrów pojemności bagażnika, abyś mógł wszędzie zabrać swoje pasje, nawet te największe.


Osiągi

Moc nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid pochodzi z synergii dwóch wysokowydajnych zespołów napędowych: 2,0-litrowego silnika benzynowego z turbodoładowaniem, który może dostarczyć do 272 KM, oraz nowego silnika elektrycznego, który indywidualnie może zaoferować do 145 KM. Łącznie moc Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może osiągać do 380 KM.


Silnik spalinowy

2,0-litrowy turbodoładowany benzynowy AT8 o mocy 272 KM

Silnik benzynowy 2.0 Turbo, zamontowany z przodu, jest w stanie samodzielnie dostarczyć do 272 KM (200 kW) mocy i moment obrotowy 400 Nm.

Silnik elektryczny

Silnik elektryczny 145 KM

Zainstalowany przed skrzynią biegów silnik elektryczny jest w stanie dostarczyć do 107 kW (145 KM) mocy z maksymalnym momentem obrotowym, który osiąga 245 Nm*.

*Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid: emisja CO2(ważona, łączona) (g/km): 60-69. Zużycie paliwa(ważone, łączone) (l/100 km): 2,6-2,9; zużycie energii elektrycznej (ECAC ważone, łączone) (kWh/100 km): 30,3-32,7.
Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu ważonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17 maja 2022 r. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Zawsze naładowany

Stawiaj czoła codziennym przygodom ze spokojem, podczas gdy nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid korzysta z akumulatora o pojemności 17,3 kWh, który możesz ładować w prosty i intuicyjny sposób dzięki gamie rozwiązań zaprojektowanej przez Jeepa.Ładuj w domu

Naładuj swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid w zaciszu własnego domu, korzystając z dołączonego kabla MODE 2 . A jeśli chcesz skrócić czas ładowania i zwiększyć wydajność, możesz skorzystać z nowej ładowarki easyWallbox marki Mopar.


Ładuj, gdzie chcesz

Będąc w trasie możesz naładować swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid na niemal każdej publicznej stacji ładowania za pomocą kabla Mode 3 – dostępnego jako wyposażenie opcjonalne.


Ładuj podczas jazdy

Możesz ładować akumulator swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid nawet podczas jazdy. Technologia e-Coasting przekształca energię kinetyczną wytwarzaną podczas zwalniania, hamowania i jazdy na luzie w energię gotową do wykorzystania.


Selektor trybu hybrydowego

Zasiądź za kierownicą nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid i wybierz styl jazdy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki selektorowi trybu hybrydowego można wybrać trzy różne tryby jazdy. Tryb Hybrid zapewnia łączne wykorzystanie obu silników; tryb e-Save umożliwia ładowanie akumulatora podczas jazdy, powierzając napęd wyłącznie silnikowi spalinowemu; tryb Electric zapewnia zerową emisję CO2 i niespotykanie cichą mobilność.


Nowe zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift ™

Wyjątkowe w tej klasie zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift® wyposażono w elektroniczne, półaktywne tłumienie drgań. Pozwala ono kierowcy na wybór jednego z 5 różnych położeń: Entry/Exit, aby zwiększyć komfort wsiadania i wysiadania, Aero, aby poprawić aerodynamikę, Normal do codziennej jazdy oraz dwa różne ustawienia off-road, aby pokonywać przeszkody w trudnym terenie lub brodzić w wodzie o głębokości do 61 cm.


Elektronicznie odłączany stabilizator przedni

Ciesz się przygodą, jaką może zaoferować Ci tylko prawdziwy Jeep®. Nowy Grand Cherokee to jedyny SUV w swojej klasie z elektronicznie odłączanym stabilizatorem przednim, który zapewnia perfekcyjne właściwości terenowe. Oznacza to, że oba przednie koła mogą być mocno osadzone na podłożu, nawet na różnych wysokościach, co zapewnia lepszą trakcję na skałach i w trudnych warunkach terenowych.


Niezawodność na każdej drodze

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid zapewnia doskonałe osiągi zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Możesz liczyć na reduktor aktywowany przyciskiem 4WD oraz na system Hill Descent Control, który wspiera podczas zjazdów po najbardziej stromych zboczach. Odkryj nowy rodzaj zabawy i nową przyjemność z jazdy.


Technologia

Wkrocz w nowy wymiar technologii Jeep®. Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może pochwalić się innowacyjnymi systemami, które gwarantują najlepszą łączność za kierownicą, najłatwiejsze zarządzanie informacjami dotyczącymi jazdy oraz najbardziej zaawansowane technologie, zaprojektowane z myślą o Twojej rozrywce. Nie wspominając już o systemach wprowadzonych przez napęd hybrydowy 4xe Plug-in Hybrid.


System multimedialny 10.1’’ Uconnect™

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to pojazd, który dzięki zaawansowanej technologii przenosi Twoje wrażenia z jazdy na inny poziom. System Uconnect™ z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 10,1'' i nawigacją, oferuje pełną łączność świata 4xe. Wyświetlacz ma rozdzielczość Ultra HD, procesor jest do 5 razy szybszy, a wszystkie polecenia są łatwo dostępne dzięki bardziej intuicyjnemu mapowaniu zawartości i natychmiastowej reakcji na dotyk. Możliwe jest również dostosowanie interaktywnego paska przewijania dzięki funkcji „swipe” oraz możliwości przeciągania i upuszczania aplikacji i widżetów, ustawiając je jako ulubione. System Uconnect™ natychmiast łączy się z Apple CarPlay i Android™ Auto, dzięki czemu łatwiej jest pozostać w kontakcie bez rozpraszania się podczas jazdy.


Off-road pages​

Zapisuj wszystkie informacje o swoich przygodach i wyprawach terenowych, takie jak podgląd map z punktami nawigacyjnymi, parametry terenowe, położenie samochodu, wzniesienia terenu, parametry czasowe i wiele innych.*

*Usługa dostępna także w aplikacji mobilnej Jeep®.


Automatyczne aktualizacje przez internet

Dzięki nowej technologii, system pokładowy Twojego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może się automatycznie aktualizować, bez konieczności wizyt w salonie. Jest to możliwe dzięki systemowi Over-the-Air i zawsze aktywnemu połączeniu 4G, które pozwala Ci polegać na aktualizowanych na bieżąco mapach i treściach.


Uconnect™ Services​

Korzystając z aplikacji Jeep®, możesz w każdej chwili zdalnie komunikować się ze swoim samochodem, monitorować parametry jazdy, uzyskiwać ważne dane pojazdu i korzystać z systemów wspomagania jazdy bezpośrednio ze swojego smartfona.


My eCharge​

Dzięki usłudze My eCharge możesz zdalnie kontrolować ładowanie swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe. Ta nowa funkcja aplikacji Jeep® pokazuje większość publicznych stacji ładowania, ich dostępność i rodzaj gniazda ładowania. My eCharge umożliwia również dostęp do płatności za ładowanie i śledzenie historii dokonanych opłat. Ponadto My eCharge komunikuje się z ładowarkami Connected Wallbox, aby zdalnie zarządzać ładowaniem i modyfikować zasilanie.


My Remote​

Połącz się zdalnie ze swoim nowym Jeepem Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Możesz zablokować i odblokować drzwi, sprawdzać ich status oraz lokalizację samego pojazdu. Możesz również obsługiwać asystenta domowego, wysyłać wskazówki dojazdu i uzyskiwać informacje o pojeździe z domu. My Remote daje możliwość ustawiania alertów dotyczących ograniczeń prędkości i czasu jazdy.


My Assistant​

My Assistant zapewnia spokój ducha przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki pomocy w nagłych wypadkach. Dzięki usłudze My Assistant możesz skontaktować się z centrum telefonicznym w celu uzyskania pomocy drogowej lub z obsługą klienta bezpośrednio z aplikacji Jeep®. W określonych warunkach, takich jak usterki układu napędowego, paliwowego lub hamulcowego, system automatycznie przekazuje do centrum telefonicznego informacje o lokalizacji pojazdu i numerze VIN.My Car​​

My Car informuje Cię na bieżąco o stanie Twojego pojazdu i podaje informacje takie jak poziom paliwa i naładowania akumulatora, ciśnienie w oponach czy przejechane kilometry. Możesz również umówić się na wizytę u dealera, logując się bezpośrednio do aplikacji mobilnej Jeep®.


My Navigation​​

Jedź wszędzie w najprostszy i najbardziej intuicyjny sposób z My Navigation. Dzięki funkcji Send&GO możesz wybrać cel podróży z urządzenia mobilego i udostępnić go systemowi nawigacji w pojeździe. Ponadto usługa ta umożliwia wyszukiwanie interesujących miejsc, monitorowanie ruchu drogowego i pogody oraz identyfikację fotoradarów. W pojazdach z napędem hybrydowym lub elektrycznym funkcja Dynamic Range Mapping pozwala sprawdzić, jaki dystans można pokonać, obliczając zużycie energii, charakterystykę trasy oraz rzeczywiste i spodziewane natężenie ruchu. Mapy są stale aktualizowane przez Internet.


My Alert​​

My Alert* to funkcja, która pozwala Ci zawsze mieć oko na swój samochód, nawet gdy jesteś zdala od niego. Otrzymuj powiadomienia o każdym podejrzanym ruchu Twojego pojazdu, takim jak nieuprawnione holowanie, za pośrednictwem wiadomości SMS, aplikacji Jeep® lub strony internetowej. Naciskając przycisk „Zadzwoń” w aplikacji Jeep®, skontaktujesz się bezpośrednio z centrum pomocy, a po potwierdzeniu kradzieży na policji, aktywowane zostaną funkcje bezpieczeństwa, takie jak śledzenie pojazdu.

*My Alert jest usługą opcjonalną.

Nowy wyświetlacz panelu wskaźników 10,25”

Najnowszy wyświetlacz panelu wskaźników Full HD został wyposażony w konfigurowalny interfejs, który pokazuje wszystkie parametry podróży, w tym stan akumulatora, poziom jego naładowania i poziom autonomicznej jazdy. Przekątna wyświetlacza wynosi 10,25 cala z obszarem aktywnym 244 mm x 91 mm. Można wybrać do 12 różnych konfiguracji, które pozwalają na rozplanowanie, organizowanie i dostosowywanie zawartości.


Wyświetlacz Heads-up Display

Dzięki Systemowi Uconnect™, nowy 10-calowy wyświetlacz HUD pokazuje najważniejsze informacje bezpośrednio na przedniej szybie, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi.


10” wyświetlacz pasażera z przodu

Wyjątkowy interaktywny 10-calowy wyświetlacz gwarantuje rewolucyjną rozrywkę i możliwość obsługi przez pasażera z przodu, który będzie mógł wyszukiwać i podawać kierowcy cele podróży lub podłączyć bezprzewodowe słuchawki i cieszyć się rozrywką, jakiej potrzebuje.


System nagłośnienia McIntosh® Premium

Po raz pierwszy w pełnowymiarowym SUV-ie znalazł się najnowocześniejszy system stworzony przez renomowaną markę McIntosh® specjalizującą się w domowych, luksusowych rozwiązaniach audio . Ciesz się doskonałą ścieżką dźwiękową podczas podróży dzięki 17-kanałowemu wzmacniaczowi, który gwarantuje moc do 950 watów oraz 19 indywidualnie zaprojektowanym głośnikom, w tym 10-calowemu subwooferowi.


Bezpieczeństwo

Wejdź w nowy wymiar jazdy. Aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów i innych kierowców, nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid jest wyposażony w ponad 110 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, które będą interweniować w różnych momentach podczas jazdy.KAMERA 360°* ​​

Widok 360° z lotu ptaka na otoczenie pojazdu ułatwia manualne lub automatyczne manewry parkowania.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

SYSTEM WYKRYWANIA RYZYKA KOLIZJI NA SKRZYŻOWANIU*​​

Wykrywa ryzyko kolizji podczas przejazdów przez skrzyżowania i ostrzega o zbliżającym się niebezpieczeństwie, a w razie potrzeby rozpoczyna hamowanie.


SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY*

Monitoruje ruchy kierownicy i położenie pojazdu na pasie ruchu. W przypadku wykrycia dekoncentracji kierowcy, pojazd wysyła sygnał dźwiękowy, sugerujący przerwę w podróży i odpoczynek.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH* ​​

Wykorzystuje kamerę zamontowaną z przodu pojazdu do identyfikowania znaków drogowych i wyświetla przypomnienia na 10,25” panelu wskaźników oraz na wyświetlaczu HUD.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

ASYSTENT PARKOWANIA RÓWNOLEGŁEGO I PROSTOPADŁEGO*


SYSTEM AUTONOMICZNEGO HAMOWANIA AWARYJNEGO*

Dzięki kamerze i radarowi umieszczonym z przodu pojazdu technologia ta wykrywa obecność pojazdów i pieszych na drodze, po której porusza się kierowca, i w razie potrzeby automatycznie uruchamia hamulce, by zapobiec zderzeniu.
*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.


KIRI. Każde ładowanie to prezent.

Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid nagradza Twój styl jazdy dzięki KIRI. Im więcej ładujesz, tym więcej jeździsz i tym więcej monet KIRI otrzymujesz.
KIRI to pierwsza cyfrowa moneta. Jest symbolem świata, który zmienia perspektywy i w którym kierowanie przyszłością oznacza obdarowanie się w teraźniejszości.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza