PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Gama Wrangler Unlimited

JEEP® WRANGLER 80ᵀᴴ ANNIVERSARY
JUŻ OD 280 000 PLN

Jeep® Wrangler 80th Anniversary jest wyposażony w zaawansowaną technologię, luksusową kabinę, ekskluzywne detale i dedykowane emblematy 80th Anniversary, które wzbogacają nadwozie oraz wnętrze.


EKSKLUZYWNY EMBLEMAT


PAKIET TECHNOLOGII


18-CALOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ


LEGENDARNE DOPRACOWANIE

Dowiedz się więcej


JEEP® WRANGLER SPORT
JUŻ OD 226 800 PLN

Jeep® Wrangler Sport to samochód dla osób, które nie uznają żadnych przeszkód na drodze do przygody. Posiada emblemat Trail Rated® sygnalizujący, że jest w stanie bez trudu pokonywać najtrudniejsze szlaki. Emanuje autentyzmem i jest idealny dla kierowców, którzy oczekują samochodu pasującego do ich osobowości.


SYSTEM NAPĘDU 4X4SELEC-TRAC®


SYSTEM UCONNECT™ Z 7-CALOWYM EKRANEM DOTYKOWYM


ZMYWALNE WNĘTRZE


TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA PARKSENSE®

Dowiedz się więcej


JEEP® WRANGLER SAHARA
JUŻ OD 373 200 PLN

Jeep® Wrangler Sahara, wyróżniający się stylowymi detalami i najwyższą jakością wykończenia, został zaprojektowany z myślą o komfortowej jeździe w terenie i w ruchu miejskim. Inspirowana dziedzictwem Wranglera, Sahara oferuje elegancką kabinę z dostępem do najnowszych technologii, innowacyjne schowki, a także wyjątkowy komfort. Charakterystyczne, legendarne linie nadwozia podkreślają nadkola i twardy dach w kolorze nadwozia.


18-CALOWE POLEROWANE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ TECH GRAY


KAMERA COFANIA PARKVIEW®


NADKOLA W KOLORZE NADWOZIA


Z EKRANEM DOTYKOWYM O PRZEKĄTNEJ 8,4 CALA

Dowiedz się więcej


JEEP® WRANGLER RUBICON
JUŻ OD 383 200 PLN

Jeep® Wrangler Rubicon doskonale radzi sobie w terenie. Potężne 32-calowe koła z oponami błotno-śniegowymi, reduktor o przełożeniu 4:1 oraz łatwo dostępne przyciski systemów terenowych jeszcze bardziej zwiększające możliwości - to wszystko sprawia, że Rubicon świetnie sprawdza się podczas ekstremalnych wypraw terenowych.


OPONY SPRAWDZAJĄCE SIĘ W KAŻDYCH WARUNKACH TERENOWYC


ELEKTRONICZNE BLOKADY MECHANIZMÓW RÓŻNICOWYCH TRU-LOK® NA PRZEDNIEJ I TYLNEJ OSI


SYSTEM NAPĘDU 4X4 ROCK-TRAC®


CIEMNE AKCENTY GRILLA W KOLORZE NADWOZIA I OBRAMOWANIA REFLEKTORÓW

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza