PGD KOMORNIKI PGD WARSZAWA

Compass e-Hybrid

Compass e-Hybrid

NOWA ERA e-HYBRID

Technologia e-Hybrid Jeepa jest oparta o wspólną pracę dwóch silników - nowego silnika benzynowego 1.5 T4 Turbo dostarczającego na przednią oś moc 130 KM oraz silnika elektrycznego 48 V zintegrowanego z nową 7-biegową skrzynią automatyczną DCT, co przekłada się na dodatkową moc 15 kW (20 KM)* w różnych fazach jazdy. System e-Hybrid może zapewnić jazdę czysto elektryczną: pozwala na przejechanie kilku kilometrów w trybie elektrycznym z wyłączonym silnikiem spalinowym, napędzając pojazd podczas manewrów z niską prędkością.

* Działanie zależy od stanu naładowania akumulatora.

 

Zobacz gamę modeli Compass e-Hybrid


7-BIEGOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA DCT

Działanie jednostki napędowej e-Hybrid Jeepa zostało usprawnione dzięki zastosowaniu nowej dwusprzęgłowej 7-biegowej skrzyni automatycznej. Siódmy bieg zapewnia krótsze przełożenia i większy komfort oraz umożliwia wydajniejszą jazdę zarówno w mieście, jak i na autostradzie.


TECHNOLOGIA

Technologia Jeepa e-Hybrid jest wyposażona w nowe funkcje, zapewniające lepsze wrażenia z jazdy.

e-Creeping

Pojazd może poruszać się w trybie całkowicie elektrycznym z niską prędkością, z wyłączonym silnikiem spalinowym, gdy po zwolnieniu pedału hamulca włącza się silnik elektryczny.

e-Launch

Dzięki nowej technologii e-Hybrid ruszanie jest płynne, ciche i całkowicie elektryczne.


e-Queuing

Dzięki jeździe w trybie elektrycznym przy niskich prędkościach technologia e-Hybrid pozwala na płynną i cichą jazdę nawet, gdy poruszasz się w korku.

e-Parking

Dzięki tej technologii manewry parkowania odbywają się w trybie całkowicie elektrycznym i bez emisji CO


SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ 10,1”

Jeep® Compass e-Hybrid jest wyposażony w sztandarowy system multimedialny Jeepa Uconnect™. Posiada wyświetlacz Ultra HD 10,1” i jest zasilany procesorem o 5-krotnie większej mocy obliczeniowej od poprzednich wersji, dając błyskawiczny dostęp do funkcji poprzez intuicyjny interfejs. Ponadto można personalizować interaktywny pasek przewijania dzięki funkcji swipe oraz możliwości przesuwania aplikacji i widżetów do folderu zakładek. Uconnect™ 10,1” jest dostępny w opcjonalnym pakiecie w wersjach Longitude i Night Eagle oraz standardowy w pozostałych wersjach.

 

ASYSTENT GŁOSOWY HEY JEEP®

Asystent głosowy Hey Jeep® debiutuje w modelu Jeep® Compass. Od teraz możesz komunikować się bezpośrednio ze swoim samochodem, zaczynając od prostego „Hey Jeep”*. Twój samochód chętnie wyreguluje klimatyzację, zmieni muzykę lub ustawi cel podróży. Ponadto, dzięki nowemu systemowi rozpoznawania głosu możesz wydawać polecenia nawigacji TomTom™.


AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE BEZPRZEWODOWE

Aktualizacja systemu multimedialnego jest błyskawiczna dzięki Over The Air i łączności 4G. W ten sposób możesz samodzielnie aktualizować mapy i system bez odwiedzania salonu.

 

ROZMAWIAJ Z ALEXĄ®

Usługa głosowa Alexa* jest dostępna na pokładzie Jeepa Compass e-Hybrid. Dzięki aplikacji mobilnej Jeep® oraz nowym funkcjom pakietu My Wi-Fi** - który jest częścią systemu Uconnect™ - możesz rozmawiać z Alexą, aby włączyć ulubiony utwór, sprawdzić pogodę i zarządzać swoim smart domem, nawet gdy jesteś wiele kilometrów dalej.***

*Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Dostępne tylko w Systemie Uconnect 10.1'' NAV. System Uconnect 10,1'' NAV jest oferowany w standardzie w wersjach S i (RED) oraz na życzenie w wersjach Longitude, Night Eagle i Limited.
** My Wi-Fi to usługa subskrypcyjna.
***Usługa dostępna dla subskrybentów asystenta głosowego Alexa.

ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA

Oto jak naładować urządzenie bez problemów i bez kabla. Compass e-Hybrid jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkę. Wystarczy położyć smartfona w odpowiednim miejscu, aby automatycznie rozpocząć ładowanie.


USŁUGI UCONNECTTM

Łącz się bezprzewodowo ze swoim samochodem za pomocą aplikacji mobilnej Jeep®. Monitoruj parametry pojazdu, sprawdzaj ważne informacje i korzystaj z systemów wspomagania w dowolnym momencie.

My Assistant

Czerp z dnia bez stresu dzięki osobistemu asystentowi dostępnemu przez całą dobę. Za pomocą pakietu My Assistant możesz zadzwonić pod numer alarmowy, wezwać pomoc drogową lub skontaktować się z Działem Pomocy dla Klienta bezpośrednio z Twojego samochodu przy użyciu ekranu dotykowego lub telefonu komórkowego poprzez mobilną aplikację Jeep®. Dodatkowo w przypadku większej awarii, system automatycznie wyświetli lokalizację samochodu i numer nadwozia. Gdziekolwiek jesteś, nigdy nie będziesz sam.

My Remote

Twój Jeep® Compass e-Hybrid jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Dzięki pakietowi My Remote możesz zamykać i otwierać samochód, sprawdzić światła, odnaleźć samochodu na parkingu lub śledzić jego pozycję, gdy prowadzi go inna osoba, a to wszystko z poziomu smartfona lub dedykowanej strony internetowej. Ponadto funkcja e-Control umożliwia zdalne kontrolowanie baterii samochodu oraz sterowanie klimatyzacją.

My Car

Bądź na bieżąco z najważniejszymi parametrami swojego samochodu. Dzięki funkcji My Car możesz otrzymywać informacje o swoim samochodzie w czasie rzeczywistym, takie jak poziom paliwa, ciśnienie w oponach, przejechane kilometry czy poziom oleju. Te informacje znajdziesz w aplikacji mobilnej Jeep® na swoim telefonie komórkowym, smartwatchu lub portalu internetowym.


My Navigation

Dojedź wszędzie w najprostszy sposób, dzięki funkcji Send&Go pakietu My Navigation - wystarczy wybrać cel podróży na swoim urządzeniu i udostępnić go systemowi nawigacji satelitarnej w swoim samochodzie. Ponadto ta funkcja pozwala na wyszukiwanie interesujących miejsc, śledzenie na bieżąco pogody i ruchu na drodze, a także lokalizację fotoradarów. Jadąc w trybie hybrydowym lub elektrycznym, funkcja Dynamic Range Mapping wskaże Ci dystans jaki możesz pokonać poprzez obliczenie zużycia energii, charakterystyki trasy, a także obecnego i spodziewanego ruchu drogowego.

My Wi-Fi

Usługa My Wi-Fi oferowana przez UBIGI zapewnia hotspot na pokładzie Twojego samochodu, do którego można jednocześnie podłączyć do 8 urządzeń. Zapewnij pasażerom wspaniałą łączność dzięki darmowemu pakietowi danych o wielkości 1 GB (ważny przez 3 miesiące).

My Alert

Pakiet My Alert pozwala Ci mieć swój samochód na oku, nawet gdy jesteś daleko. Otrzymasz powiadomienia za pomocą wiadomości SMS, aplikacji mobilnej Jeep® lub dedykowanej strony internetowej o wszelkich podejrzanych ruchach Twojego samochodu, takich jak nieautoryzowane odholowanie. Naciskając przycisk w aplikacji mobilnej Jeep® natychmiast połączysz się z centrum przyjmowania zgłoszeń, a po oficjalnym potwierdzeniu i zgłoszeniu kradzieży policji automatycznie uruchomione zostaną funkcje bezpieczeństwa, takie jak śledzenie w czasie rzeczywistym.


10,25-CALOWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Kontroluj stan i parametry samochodu oraz informacje o podróży dzięki 10,25-calowemu wyświetlaczowi wskaźników Full HD. Wyposażono go w kolorowy wyświetlacz TFT o wymiarach 244x91 mm, który jest nie tylko wspaniałym rozwinięciem stylistyki Jeepa, ale także oferuje bogactwo możliwości, pozwalając na konfigurowanie, organizowanie i personalizowanie danych poprzez tworzenie 12 różnych konfiguracji.


WPROWADŹ ŁĄCZNOŚĆ NA NOWY POZIOM

Po wejściu na pokład Jeepa Compassa e-Hybrid nie stracisz kontaktu ze światem i rozrywką. Aplikacje Apple CarPlay™ i Android Auto™ zintegrowane z systemem multimedialnym gwarantują bezpieczne połączenie nawet, gdy prowadzisz.

Apple CarPlay®

Zarządzaj swoimi spotkaniami, połączeniami i zainteresowaniami podczas jazdy w bezpieczny sposób. Połącz swojego iPhone’a z systemem UconnectTM. Apple CarPlay daje dostęp do Apple Maps, wiadomości, obsługi telefonu i Apple Music poprzez asystenta głosowego Siri.

Android Auto®

Dzięki Android AutoTM możesz bez problemu uzyskać dostęp do kontroli głosowej, Map Google i YouTube Music z poziomu ekranu dotykowego UconnectTM. Ciesz się spokojem w podróży dzięki systemowi rozpoznawania mowy.


BEZPIECZEŃSTWO

Jeep® Compass e-Hybrid jest wyposażony w szeroką gamę aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa zaprojektowanych, aby wspomagać Cię w codziennej jeździe.

 

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH (TSR)

Przednia kamera odczytuje i przetwarza znaki drogowe, włącznie z ograniczeniami prędkości, i wyświetla je na wyświetlaczu zegarów.

INFORMACJE O ZNAKACH DROGOWYCH

System multimedialny Uconnect™ NAV jest wyposażony w informacje o znakach drogowych pochodzące z map TomTom™ i może dostosować prędkość samochodu do aktualnego ograniczenia.

INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI

Inteligentny asystent prędkości został stworzony, aby idealnie uzupełniać systemy informacji i rozpoznawania znaków drogowych poprzez automatyczne dostosowanie prędkości do aktualnych ograniczeń.


AUTONOMICZNE HAMOWANIE Z ROZPOZNAWANIEM PIESZYCH

Jeep® Compass e-Hybrid może zapobiec kolizjom z pojazdami, przeszkodami i pieszymi lub złagodzić ich skutki. Jeśli kierowca nie zareaguje na czas, przedni radar wykryje obecność przeszkód na torze jazdy samochodu i automatycznie zahamuje.


NADWOZIE

Jeep® Compass świętuje swój debiut w świecie hybryd. W rozpoznawalną konstrukcję wkomponowano nowe elementy nadwozia, takie jak odświeżony przedni siedmioszczelinowy grill, przedni zderzak i przednie światła Full LED.

 

STYLISTYKA STWORZONA NA NOWO

Jeep® Compass e-Hybrid wyróżnia się swoim charakterystycznym stylem, którego nie można przeoczyć. Jego eleganckie i odważne linie są podkreślone przez zaprojektowany od nowa front oraz przednie i tylne światła.

SIEDMIOSZCZELINOWY GRILL

Kultowy siedmioszczelinowy grill - ponadczasowy znak rozpoznawczy Jeepa - został przeprojektowany i jest teraz dostępny w odświeżonej palecie kolorystycznej. Jego niezwykle eleganckie linie są podkreślone czarnym wykończeniem, które podsumowuje charakter tej legendy wzornictwa.


AUTOMATYCZNA KLAPA BAGAŻNIKA

Technologia bezdotykowego otwierania i zamykania klapy bagażnika* umożliwia wykonanie tych czynności bez używania rąk. Dzięki czujnikom pod tylnym zderzakiem, wystarczy przesunięcie stopą, aby otworzyć lub zamknąć klapę. Ponadto ten model posiada bezkluczykowy system Enter & Go, który pozwala na otwieranie i zamykanie samochodu oraz włączanie i wyłączanie silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni.

*Niekompatybilna z hakiem holowniczym.

WNĘTRZE

Wnętrze Jeepa Compassa e-Hybrid wyróżnia się przestronnością, komfortem i stylistyką. Konsola środkowa zapewnia dodatkowe miejsce na łokieć i sprawia, że wnętrze jest jeszcze przytulniejsze. W deskę rozdzielczą wkomponowano duży ekran systemu multimedialnego oraz nowoczesny cyfrowy panel wskaźników. Luksusowa tapicerka, materiały soft-touch i widoczne przeszycia dopełniają stylistykę wnętrza.

 

SCHOWKI W ZASIĘGU RĘKI

Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, nawet w najdłuższą podróż. Jeep® Compass e-Hybrid oferuje cały zestaw nowych, przestronnych i łatwo dostępnych schowków, które są umieszczone za skrzynią biegów, w konsoli środkowej i w podłokietniku. Ich łączna pojemność wynosi 7 litrów, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki.

PRZESTRONNY I ELASTYCZNY

Wybierz optymalną konfigurację przestrzeni bagażowej, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Jeep® Compass e-Hybrid posiada tylną kanapę składaną i dzieloną w proporcji 40/20/40*, przez co bagażnik jest jeszcze bardziej wszechstronny i zapewnia odpowiednią pojemność w każdej sytuacji.

* Dostępna w opcjonalnym pakiecie dla wersji S.

WIĘCEJ PRZESTRZENI, WIĘCEJ STYLU

Wnętrze modelu Jeep® Compass e-Hybrid doskonale obrazuje styl i wygodę tego samochodu. Najbardziej komfortowe w swojej klasie siedzenia posiadają regulacje pozycji, ogrzewane oparcia i idealną ergonomię, sprawdzającą się nawet w najdłuższych podróżach. Dodatkowo wersja S jest wyposażona w siedzenia z pianki zapamiętującej kształt. Tapicerka jest wykonana z tkaniny lub materiału soft-touch i jest dopasowana do deski rozdzielczej.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza